Hakkımızda

Beylikdüzü Psikoteknik > Hakkımızda

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik psikoteknik belgesi kategorisinde yakaladığımız başarı ivmesi sayesinde her geçen gün sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

BEYLİKDÜZÜ PSİKOTEKNİK MERKEZİ

Alanında uzman, özverili, profesyonel, kaliteli çalışanlarımız sayesinde sunduğumuz eşsiz hizmet ile dün de, bugün de, yarın da her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.
Bünyemizde verdiğimiz bütün eğitimleri ticari bir amaç gütmeksizin yapıyor ve eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. En iyi hizmeti sunmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor ve müşterilerimize en iyi fiyat politikası sunarak onlara eğitimi bir yük haline getirmiyoruz.
Uzun yılların sağladığı tecrübe ve bilgi ile hizmet vermeye devam etmekte olan kurumumuz bir çok belge eğitimi vermektedir. Özellikle psikoteknik alanında sürücülerin bedenen veya ruhen sürücüğüle uygun adaylar olup olmadığını test ettiğimiz kurumumuzda ayrıca psikoteknik ve taşıma belgeleri gibi belgeler verilmektedir.